Hakkımızda

Firmamız kurulduğu 1993 yılından bugüne otomotiv, makine ve tarım sektörlerine yönelik kauçuk ve plastik parça üretimi yapmaktadır.

Sektöründe önde gelen markalardan birisi olarak Türkiye‚Äônin her yerine ve yurtdışına ürünlerini pazarlayan firmamız kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Otomotiv yan sanayi gurubunda ‚ÄúRefref‚Äù markasıyla otomobil, minibüs, kamyon, iş makineleri vb. araçlar için kauçuk paspas ve aksesuar üretimine devam eden firmamız kauçuk zemin malzemeleri, genel ve özel maksatlı kauçuk levha, rulo paspas, kapı önü paspasları, kauçuk takoz ve silikon conta imalatları yapmaktadır.

Değişen piyasa şartları ve talepler doğrultusunda kendini yenileyen firmamız 2010 yılı itibariyle 5000 m¬≤ kapalı alana sahip yeni tesislerine taşınmış ve makine parkuruna yatırımlar yaparak farklı ürün guruplarına yönelik üretim için çalışmalara başlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve pazarlama faaliyetlerine önem veren firmamız marka ve kalite bilinciyle ISO 9001 kalite yönetim sistemi standartlarını kesintisiz olarak uygulamaktadır.

İyi kalite ve uygun fiyat politikasını benimsemiş olan firmamız kaliteden taviz vermeden hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla…

Hizmetlerimiz de

Bilinmeyen Özelliklerimiz

1993 yılından bu yana yaklaşık 23 yıllık tecrübemizle üretimde uzman olan şirketimiz, sizlere aradığınız kalite standartlarına uygun üretim ve sertifikalı ürünleri sunuyor.
· AR-GE ve Projelendirme
¬∑ Üretim Desteği
¬∑ Özel Ürün Tedariği
¬∑ Çok Fonksiyonluluk Kazandırma
¬∑ Farklı Tasarım Varyasyonların Sağlanması
¬∑ Size En Uygun ve Özel Periyodlarda Üretim
¬∑ Bayii ve Bölge Desteğinin Sağlanması
Kısaca Sağlam ve Sürerli Üretim Hizmeti sağlamak…